منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نرم افزار Bentley SewerCAD ورژن ۱۰.۰۳.۰۴.۵۳

Bentley SewerCAD نرم افزاری کم نظیر از شرکت بنتلی برای طراحی و تحلیل شبکه های جمع آوری فاضلاب است. با استفاده از این نرم افزار به آسانی میتوانید انواع سیستمها و روشهای پیاده سازی فاضلاب شهری و بین شهری را طراحی و تحلیل کنید. امکان ساخت و مدیریت مدلهای مختلف هیدرولیکی در این نرم افزار مقدور است. یکی از موضوعات مهم در طراحی این شبکه ها، تخمین مناسبی از میزان بارهای فاضلابی است. اینکه در یک منطقه چه حجمی از فاضلاب به صورت میانگین وارد شبکه میشود تاثیر زیادی بر روی نوع سیستم پیاده سازی شده خواهد داشت. بر اساس این تخمین نوع لوله ها و مجراهای مورد نیاز انتخاب میشوند. این برنامه توانایی خوبی در تخمین و تخصیص بارهای فاضلابی دارد و به نتایج آن میتوان اعتماد داشت. همچنین در شرایطی که نیازمند شبیه سازی شبکه تحت فشار های ماکزیمم هستید این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد.

Bentley SewerCAD توانایی خوبی در شبیه سازی شرایط هیدرولیکی مختلف اعم از شرایط تحت فشارهای ثقلی و بارهای مضاعف دارد که با تکیه بر این مدلهای شبیه سازی شده میتوان بهترین تصمیم گیری را برای نوع سیستم و روشهای پیاده سازی این شبکه ها اتخاذ کرد. ویژگی متمایز محصولات شرکت بنتلی سادگی استفاده از آنهاست. این نرم افزار نیز این ویژگی را به ارث میبرد. محیط گرافیکی ساده ای دارد و به راحتی میتوان با قسمتهای مختلف آن ارتباط برقرار کرد. برنامه دارای یک راهنمای جامع نیز میباشد که به کمک آن میتوانید قسمتهایی مختلف نرم افزار را فرا بگیرید.

امکانات و ویژگی های Bentley SewerCAD:
  • توانایی ساخت و آنالیز انواع شبکه های فاضلاب شهری و بین شهری
  • امکان ساخت و مدیریت مدلهای هیدرولیکی
  • قابلیت تخمین و تخصیص بارهای فاضلابی
  • امکان شبیه سازی شبکه فاضلاب تحت فشارهای ثقلی و بارهای مضاعف ورودی
  • ارائه بهترین راه کارها با در نظر گرفتن بودجه و هزینه
  • کاهش چشمگیر هزینه های ساخت، توسعه و نگه داری شبکه
  • و …
سیستم مورد نیاز برای نصب برنامه

Operating System: Windows 7, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP (Service Pack 2 or later), Windows XP Professional x64, Windows Server 2003 (Service Pack 1 or later), and Windows Server 2003 x64 (Service Pack 1 or later).

Software Prerequisites: Microsoft.NET Framework 3.5 (Installer will attempt to download and install this prerequisite if it is not present during installation.)

Processor: As per minimum operating system requirements

RAM: As per minimum operating system requirements (1GB or more is recommended for large networks, or to work on multiple files simultaneously)

Hard Disk: ۵۰۰ MB of free storage space, with additional room for data files

Display: ۱۰۲۴ x 768 resolution, 256 colors (or better)

نسخه کنونی:

۱۰.۰۳.۰۴.۵۳

سیستم عامل موردنیاز:

ویندوز

حجم فایل:

۱.۳ گیگابایت

ارائه‌کننده:

شرکت Bentley

چرا هنوز عضو ویژه نشده اید؟ 🙁

دسترسی به لینک های دانلود این محتوا مخصوص اعضای ویژه می باشد. برای ارتقای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *